/ Yazan:EkranServis / Markalar / / 0 Yorum

Lg G2 Ekran değişimi | Lg G2 Ekran

LG G2 EKRAN DEĞİŞİMİ

lg g2 ekran değişimi , lg g2 ekran servis de 6 ay garantili ve 1 saate değişim yapılır. Ekran değişimi yapıldığında veri kaybı olmaz sürekli sorulan sorulardan biridir lg g2 ekran değişimi yapıldığında rehber resimlerim kaybolacak mı hayır sorun sadece lg g2 ekran ise veri kaybınız olmayacaktır.

FİYAT LİSTESİ

LG G2 DOKUNMATİK CAM EKRAN DEĞİŞİM = 160  TL

LG G3 DOKUNMATİKLİ CAM EKRAN DEĞİŞİM = 200 TL

LG G4 EKRAN DEĞİŞİM = 270 TL

Lg g2 ekran Telefon ekranında ortaya çıkan problemlerden dolayı birçok insanın günlük yaşantıda telefon ile ilgili olarak yaptığı işlerin de aksamalar meydana gelir. İstenmeden kaza ile ortaya çıkan ekran çatlaması, kırılması ya da benzeri problemlerle karşılaştığınız da eğer dokunmatikte bir problem bulunmuyorsa ve telefonun renklerinde bir sıkıntı yoksa telefon tamiri atınız hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Normal şartlarda özel servise verdiğiniz takdirde 10 ile 12 iş günü içerisinde telefonunuzu size tekrardan geri göndereceklerini söylerler. Bu süre zarfı müşterilerin ciddi anlamda işlerini ve yaşantısını aksatacak için günümüzde çok fazla tercih edilmiyor. Lg G2 Ekran değişimi ve tamiratı işlemlerini Biltek Bilişim bünyesinde yaptırma kararı verdiğiniz zaman bir saat içerisinde telefonunuz hazır hale getirilir. Yurtdışından getirilmiş özel ekipmanlar ile beraber profesyonel ekibimiz telefon ekranını çıkartır ardından telefonun alt kısmında bulunan polarize maddeyi değiştirir. Polarize madde telefonun dokunmatik özelliğinin gerçekleştirilebilmesi için ana maddelerden bir tanesi olmaktadır. Lg G2 Ekran değişimi esnasında cam kırıkları polarize maddeyi çoğu zaman yırttığı için sadece cam değişimi yaptırmanız telefonunuzun verimli çalışmasını sağlamaz. Bu sebeplerden ötürü telefon ekranı değişimi yapılırken alt kısmındaki polarize maddede yurtdışından ithal olarak getirilmiş üst düzey kaliteye sahip telefonunuzun ölçülerindeki başka bir polarize madde ile değiştirilir. Biltek bilişim güvencesi altında stoklarımızda lg için sürekli olarak her renk mevcut durumdadır.

Telefonun cam ekranının alt kısmında bulunan OCA maddesinin aradan çıkartılarak polarizenin değiştirilmesi ve tekrardan aynı işlemler tersten tamamlanarak telefonun hazır hale getirilmesi süreci bir saat sürmektedir. Şehir dışından benzer problem ve karşılaştığınızda bizlere çok kolay bir şekilde ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Türkiye’nin her neresinde olursanız olun ücretsiz kargo ile bize ürünleri gönderebilirsiniz. Yurtiçi kargo ile anlaşmamız bulunduğundan ötürü şehrimizde bulunan herhangi bir yurtiçi kargo şubesinden 273 563 590 anlaşma numarası söyleyerek kargolarınızı ücretsiz gönderebilirsiniz. Lg G2 Ekran değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimizin telefonları şirketimize ulaştıktan sonra bir saat içinde tamirat gerçekleştirilir ve kargoya verilir. Göndermiş olduğunuz kargo bize gündüz vakti geldiyse telefonunuz aynı günün akşamı eğer akşam geldiyse bir sonraki günün sabahında kargoya verilmektedir. Teknoloji çağında telefonsuz kalmak işlerinizi aksatacak ondan ötürü bu konuda sizlerin memnuniyeti için oldukça hassas bir şekilde çalışma göstermekte ve son derece hızlı davranmaktayız. Lg G2 Ekran değişimi yaptırırken sadece cam değişimi gerçekleştirmek istiyorsanız 130, komple ekran değişimi gerçekleştirmek istiyorsanız 160 lira ödemesi bulunmaktadır.

Telefonlarınız tekrardan hazır hale getirildikten sonra kargoya verilirken özel hazırlatmış olduğumuz kutular içerisinde kargoya verilir ve bu sayede telefon kargoda da güvende olur. Biltek Bilişim güvencesinden yararlanmak istiyorsanız www.sahibinden.com  sitesi üzerindeki kurumsal dükkânımızı ziyaret edebilir ya da www.ekranservis.com  web sitesi üzerindeki telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adres
Bağdat Cad. Meklim Kaynak İş Merkezi No.:635 D.:41 Cevizli
Kartal / ISTANBUL (TR)
(Cevizli Tren İstasyonu Karşısı)

Navigasyon İle Gelmek İçin Tıklayınız.biltekadres.jpg

Telefon
+90 216 473 473 0
+90 216 517 517 0

7/24 Telefon / WhatsApp
+90 541 517 517 0

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir