iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 5s Ekran Tamir Servisi

iPhone X, iPhone 8, iPhone 7, iPhone 6, Plus Cam Ekran Değişim Servisi

iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 5s Ekran Tamir Servisi

iPhone X, iPhone 8,iPhone 7, iPhone 6, Plus Cam Ekran Değişim Servisi

Iphone kullanıcıları kullandığınız iphone telefonun camı kırıldığında ekran değişimi sakın yaptırmayın...!

NEDEN ? , Iphone servis dışında hiç bir teknik servis de orijinal ekran bulamazsınız. Tavsiyem camınızın değiştirilmesi . Cam değişimi sizin lcd nizin üzerinde bulunan çatlamış camı özel makine yardımı ile alıyoruz , lcd temizlendikten sonra üzerine yine makinler yardımı ile cam oca çıta takıyoruz . Yapılacak en iyi en ucuz ve garantili yöntem budur. Yaptığımız işlemlere 6 ay garanti veriyoruz . Kargo ile de hizmetimiz vardır .

iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 5s Ekran Tamir Servisi FİYAT LİSTESİ

IPhone X cam değişimi 500 TL

IPhone 8 cam değişimi 400 TL

IPhone 8 Plus cam değişimi 400 TL

IPhone 7 cam değişimi 250 TL

IPhone 7 plus cam değişimi 250 TL

IPhone 6 cam değişimi 130

IPhone 6s cam değişimi 130

IPhone 6 Plus cam değişimi 170 TL

IPhone 6s Plus cam değişimi 170 TL

IPhone 5 cam değişimi 100 TL

iPhone 5s, iPhone 7, iPhone 6s ekran

Telefonlarının servisimizde cam, dokunmatik, ve LCD ekran değişimi, kasa değişimi, batarya değişimi, yapılmaktadır. Iphone telefonlarda genellik le en üst de bulunan koruyu çam kırılır , görüntü geliyorsa ve dokunmatik çalışıyorsa servisimizde iphone cep tepelefonun sadece camı değişerek teslim edilir. Bu işlem iphone kullanıcı sı için daha uygun fiyatlı ve LCD nin ve dokunmatiğin orijinal kalması ile de kullanım da bir sıkıntı çıkarmaması için önemli dir. Iphone 5 ekran camı kırıldığında komple ekran değişimi telefonunuzun performansını kötü etkiler tabi sadece yetkili servis de yapılırsa bu en iyi işlem dir . Iphone 6 cam değişimi yaparsanız telefonunuzun performansı değişmez . Iphone ekran yerine cam değişimi tercih edin ki iphone 5 telefonunuz görüntü kalitesi dokunmatik hassasiyeti değişmemiş olsun . Iphone özel tamir servis olarak en doğru çözüm iphone ekran da görüntü varsa ve dokunmatik çalışıyor sa sadece ve sadece cam değişimi yaptırmanız en iyi çözümdür yada yetkili servis te orijinal ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Şehir dışından gönderecek olan müşterilerimiz için YURTİÇİ KARGO anlaşmamız vardır. Anlaşma numaramız 273563590 karşı ödemeli gönderebilirsiniz. Kargo geliş ücretlerini firmamız ücretsiz karşılamaktadır. Servisimizde arıza tespi için ücret alınmaz. Fiyatlar konusunda ve kaliteli ürün kullanımında çok dikkat etmekdeyiz. Kaliteli ürünler müşteri memnuniyeti için ve firmamızın tercih edilmesinde sürekliliği sağlamak için çok önem verdiğimiz bir konudur.

İphone ekran tamir için en çok sorulan sorular :

iphone dokunmatik,iphone dokunmatik bozulması,iphone dokunmatik çalışmıyor,iphone dokunmatik bozuldu,iphone ekran,iphone 6s ekran,iphone ekran donması,iphone ekran kararması,iphone ekran karardı ,iphone ekran çalışmıyor,iphone ekran açılmıyor,apple ekran değişimi,iphone ekran gitti,iphone ekran sararması, iphone cam,iphone cam değişimi,iphone servis,iphone teknik servis,iphone servis yok,iphone istanbul,apple teknik servis,iphone servisi,ıphone servis,iphone Türkiye,iphone tamir,iphone 6 ekran,iphone ekran değişimi

Adres
Bağdat Cad. Meklim Kaynak İş Merkezi No.:635 D.:41 Cevizli
Kartal / ISTANBUL (TR)
(Cevizli Tren İstasyonu Karşısı)

Navigasyon İle Gelmek İçin Tıklayınız.iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 5s Ekran Tamir Servisi

Telefon
+90 216 473 473 0
+90 216 517 517 0

7/24 Telefon / WhatsApp
+90 541 517 517 0

4 Yorum

 • Kadir

  S.a iphone 6 16 gb ic ekran kirik orjinal ekran fiyatiniz ne kadar

  • yonetim

   iphone 6 için orijinal ekran fiyatımız 240 tl

 • Recep Doğan

  merhaba iyi günler dilerim. 5S telefonumu bir kaç defa düşürdüm son düşürmede ekran camı kırıldı ve kullanımı zorlaştı yani yazılar zor görünüyor. 5s telefonun orjinal camı ne kadar kaç tldir, garanti süreniz ne kadar, kargo ile gönderebilir miyiz. Sizin anlaşmalı kargonuz varmı. Teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.

  • EkranServis

   Merhaba,İphone 5s telefonunuzun ekranının değişmesi gerek.Orijinal ekran 200 TL 6 ay garanti veriyoruz.İyi dilekleriniz için teşekkürler…

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir