Tüm Soru ve SorunlarınızdaHemen Bizi Arayın

Müşteri Çağrı Destek Hattı 1+90 216 517 517 0

Müşteri Çağrı Destek Hattı 2+90 216 473 473 0

WhatsApp Destek Hattı ( 7/24 )+90 541 517 517 0

iphone x arka cam değişimi

Anasayfa » HİZMETLER » iphone x arka cam değişimi
iphone x arka cam değişimi
iphone x arka cam değişimi

iPhone X Arka Cam Değişimi Apple de neredeyse iphone x sıfır fiyatında . iPhone x çok şık yapılmış haklısınız ama arkasında ki cam da düştüğünde kırılabiliyor. İnternet’te bir çok video izlediniz fiyat baktınız bunu biliyoruz. Videolar size kolay geldi hatta, bunu da biliyoruz. İzlediğiniz tüm videolar ısı vererek bir metalle camı tekrar kırarak yada bazı yerlerde kimyasal kullanılarak yapıyorlar bu işlem anakarta yakın bölgede yapıldığından telefona zarar verebiliyor. iPhone x arka camı biz lazerde alırken telefonu açık bile işlem yapabiliyoruz bu kadar zararsız ve teknik bir işlem ile alıyoruz arka eski kırılan camı. Sonrasında yenisini zaten temiz ve pürüzsüz olan yüzeye koymak kalıyor.

Evet fiyatımız bir tık yüksek ama iphone x arka cam değiştiğini unutuyorsunuz. elinize aldığınızda telefonun yanlarında açıklık ankartta hasarlar olmuyor.

iPhone x arka cam değişimi Türkiye’de tek biz lazer ile değişim yapmaktayız . iPhone x arka cam lazer makinesinde sökmenin faydası Apple arka camı çok özel bir yapışkanla yapıştırmış ve sökmek için camın altına girip orada yapışkanı etkisiz hale getirmek gerekmektedir. Bunu sadece CNC Lazer makinesi yapabilir .  Farklı değişimler iPhone x telefonunuza zarar vermektedir. Ekranda Çizgi wi-fi de çekmeme telefon çekim çekim gücü düşmesi gibi. Türkiyenin heryerine kargolarla hizmet vermekteyiz. iPhone x cam değişiminde kamera çok önemlidir uygulamadan sonra kamera eğer eskisi gibi takılmazsa içine toz alacaktır ve hiç hoş olmayan görüntü verecektir.

iPhone x arka cam değişimlerini 1 gün sonra teslim etmekdeyiz. iPhone x arka cam sökümü için videolarımızı lütfen izleyin. iPhone x arka cam sökülmesi sırasında oluşacak sorunlardan kaçının.

iPhone x arka cam değişim üçretimiz 650 TL dir.Her ikisi için  iPhone x ön cam değişimi ve iPhone x arka cam değişimi yapılacak müşterilerimize özel 1300 TL fiyat vermekteyiz.

[Toplam:2    Ortalama:3.5/5]

12 Kasım 2018

Tam Olarak Neredeyiz ?

İletişim Bilgilerimiz

Mobil ( WhatsApp 7 / 24 ) : +90 541 517 517 0

Çağrı Destek 1 : +90 216 517 517 0

Çağrı Destek 2 : +90 216 473 473 0

E-Posta : info@ekranservis.com

Adres : Cevizli Mah. Bağdat Cad. Meklim Kaynak İş Mrk. D : 28 Maltepe - İstanbul

Banka Hesap No : ...

1

Bize Ulaşınsitemiz üzerindeki iletişim bilgilerinden bize ulaşın

2

Fiyat Alınyaptıracağınız işlemi anlatıp, bunun için fiyat bilgisi alın

3

Kargo Yapınürününüzü firmamızın adresine kargo ile gönderin

4

Teslim Alıngerekli tamir işlemini yaptığımız ürünü, size teslim edelim

MUTLU MÜŞTERİLER

  • İphone x Cam Değişimi

    Ali Sehaaslan ; iphone x telefonum düştü camı kırıldı dı çok üzüldüm ama şimdi eskisi gibi oldu . [Toplam:1    Ortalama:5/5]
  • Samsung S7 Edge Cam Değişimi

    Maltepe Bayimiz Orhan Bozkurt ; s7 edge cam değişimi yaptırdım dalgasız güzel bir cam değişimi yapılmıştır. [Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • Iphone X Cam Değişimi

    Orçun Bingöl ; Çok tedirgin geldim ama sonuç harika tavsiye ederim. En önemlisi riski firmanın alması. [Toplam:0    Ortalama:0/5]