Tüm Soru ve SorunlarınızdaHemen Bizi Arayın

Müşteri Çağrı Destek Hattı 1+90 216 517 517 0

Müşteri Çağrı Destek Hattı 2+90 216 473 473 0

WhatsApp Destek Hattı ( 7/24 )+90 541 517 517 0

Ankara iPhone X Ekran Değişimi

Anasayfa » BLOG » Ankara iPhone X Ekran Değişimi

ANKARA IPHONE EKRAN DEĞİŞİM HİZMETİ

Biltek Bilişim olarak Ankara ve çevresinde Iphone marka Iphone X cihazlarınızın kırılan, hasar gören ve arızalanan ekranlarının değişim hizmetini vermekteyiz. Ankara iphone ekran değişimi konusunda konusunda uzman bir ekip tarafından 10 yılı aşkın süredir hizmet veren Biltek sizlere kendi bünyesinde hizmet vermektedir.

MERDİVEN ALTI FİRMALARA DİKKAT

Biltek olarak Ankara İphone X Ekran Değişimi hizmetini sektöründe uzman ve meslek içi eğitimlerini tamamlamış uzmanlar tarafından gerçekleştirmekteyiz. Çeşitli yollar ile internetten üzerinden kurdukları sanal firmalar ile cep telefonlarınızı toplayan ve başka yerlere yaptırarak aracılık ve komisyon hizmeti alan firmaların aksine sizlere hiçbir aracılık ve komisyon ücreti yansıtmıyoruz. Bu tip firmaların telefonlarınıza, telefonlardaki özel bilgilerinize neler yapabileceğini hatta telefonlarınızı geri getirmeyebileceklerini göz önüne alarak mutlaka bizim gibi köklü ve sağlam firmalarla irtibat kurmanızı tavsiye ediyoruz.

SERVİS HİZMETİMİZDEN YARARLANABİLİRSİNİZ

Ankara ve çevresinde ikamet eden ve Iphone X Ekran Değişimi ne ihtiyaç duyan müşterilerimiz isterlerse servis hizmetimizden de yararlanabilirler. Biltek olarak Ankara ve çevresine servis hizmeti sunmaktayız. Servis Hizmetleri bölgesel olarak 2 günde bir gerçekleşmektedir. En hızlı çözüm işyerimize gelerek cihazlarınızı teslim etmenizdir. Ancak çeşitli sebeplerden dolayı bu imkanı olmayan müşterilerimiz için servis hizmeti sunmaktayız.

LAZERLİ SON TEKNOLOJİ İLE HİZMET VERİYORUZ

Ankara Iphone ekran değişim hizmetlerinde sizlere son teknoloji sistemleri ile hizmet vermekteyiz. Tamamen işçilik garantimiz altında gerçekleştirilen işlemlerde sizlere asla ekran kırılma ve görüntü gitme sorunu yaşatılmaz. Konusunda uzman olmayan ve eline apart alan herkesin ekran değişimi yapmaya çalıştığı bir ortamda sizlere tavsiyemiz gerçekten değerli olan Iphone X modeli cihazlarınızın ekran değişimlerini  güvenli ve ileri tekniklerle çalışan firmalar ile gerçekleştirmenizdir.

ANKARA VE ÇEVRESİNDE IPHONE X EKRAN DEĞİŞİMİ SERVİS HİZMETLERİ
iPhone X Ekran değişim servis bölgeleri; Akyurt iPhone X Ekran Değişimi Servisi, Ayaş iPhone X Ekran Değişimi Servisi, Bala iPhone X Ekran Değişimi Servisi, Beypazarı iPhone X Ekran Değişimi Servisi, Çamlıdere iPhone X Ekran Değişimi Servisi, Çankaya iPhone X Ekran Değişimi Servisi, Çubuk iPhone X Ekran Değişimi Servisi, Elmadağ iPhone X Ekran Değişimi Servisi, Etimesgut iPhone X Ekran Değişimi Servisi, Evren iPhone X Ekran Değişimi Servisi, Gölbaşı iPhone X Ekran Değişimi Servisi, Güdül iPhone X Ekran Değişimi Servisi, Haymana iPhone X Ekran Değişimi Servisi, Kahramankazan iPhone X Ekran Değişimi Servisi, Kalecik iPhone X Ekran Değişimi Servisi, Keçiören iPhone X Ekran Değişimi Servisi, Kızılcahamam iPhone X Ekran Değişimi Servisi, Mamak iPhone X Ekran Değişimi Servisi, Nallıhan iPhone X Ekran Değişimi Servisi, Polatlı iPhone X Ekran Değişimi Servisi, Pursaklar iPhone X Ekran Değişimi Servisi, Sincan iPhone X Ekran Değişimi Servisi, Şereflikoçhisar iPhone X Ekran Değişimi Servisi, Yenimahalle iPhone X Ekran Değişimi Servisi olarak sıralanabilir.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

06 Mart 2019

Tam Olarak Neredeyiz ?

İletişim Bilgilerimiz

Mobil ( WhatsApp 7 / 24 ) : +90 541 517 517 0

Çağrı Destek 1 : +90 216 517 517 0

Çağrı Destek 2 : +90 216 473 473 0

E-Posta : info@ekranservis.com

Adres : Cevizli Mah. Bağdat Cad. Meklim Kaynak İş Mrk. D : 28 Maltepe - İstanbul

Banka Hesap No : ...

1

Bize Ulaşınsitemiz üzerindeki iletişim bilgilerinden bize ulaşın

2

Fiyat Alınyaptıracağınız işlemi anlatıp, bunun için fiyat bilgisi alın

3

Kargo Yapınürününüzü firmamızın adresine kargo ile gönderin

4

Teslim Alıngerekli tamir işlemini yaptığımız ürünü, size teslim edelim

MUTLU MÜŞTERİLER

  • Iphone X Cam Değişimi

    Orçun Bingöl ; Çok tedirgin geldim ama sonuç harika tavsiye ederim. En önemlisi riski firmanın alması. [Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • Samsung S7 Edge Cam Değişimi

    Maltepe Bayimiz Orhan Bozkurt ; s7 edge cam değişimi yaptırdım dalgasız güzel bir cam değişimi yapılmıştır. [Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • İphone x Cam Değişimi

    Ali Sehaaslan ; iphone x telefonum düştü camı kırıldı dı çok üzüldüm ama şimdi eskisi gibi oldu . [Toplam:1    Ortalama:5/5]